Sezóna 2023-2024 - 11.kolo - Závěrečná

V posledním zápase naší KP mise náš tým odcestoval na Gordic D do Jihlavy. Výsledkem byla vysoká porážka 6,5:1,5. 

Přidat komentář (0 Komentářů)

Sezóna 2023-2024 - 4.kolo - Statečný odpor v dohrávce

V dohrávce 4. kola jsme se utkali s Náměští "B", která usiluje spolu se Žďárem o první místo v soutěži. Soupeř nenechal nic náhodě a přijel v silné sestavě. Přesto jsme dosáhli na naše poměry slušného výsledku a prohráli jsme 3:5. Nicméně nás tato porážka definitivně odsoudila na poslední místo.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Sezóna 2023-2024 - 10.kolo - Další bodík

"A" mužstvo tentokrát zabralo a získalo se silným béčkem Třebíče další bodík. Bohužel jsme si nijak zvlášť nepomohli, protože náš hlavní konkurent, Spartak Pelhřimov, vyhrál kontumačně 8:0 nad nedostavším se HB a tím rozmetal veškeré naše naděje. Kromě solidního výkonu nás může těšit sportovní duch, my jsme Náměšti vyhověli a zápas jsme odložili...

Přidat komentář (0 Komentářů)

Sezóna 2023-2024 - 9.kolo - Schůdný Brod?

Oblíbeným konverzačním tématem po skončených prohraných utkáních v krajském přeboru je učená disputace, u jakého soupeře bychom mohli nasbírat ještě nějaký bodík, abychom se odlepili z posledního místa tabulky. Jedním z těch schůdnějších měl Havlíčkův Brod, který se nijak zvlášť neschází a protivníky dobře známe.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Sezóna 2023-2024 - 8.kolo - Tradiční výsledek

Již tradiční porážkou 6:2 (potřetí z odehraných šesti kol) jsme se prezentovali v nedělním utkání s Žďárem "A" a vysadili jsme našeho soupeře na první místo v krajském přeboru. 

Přidat komentář (0 Komentářů)

Sezóna 2023-2024 - 7.kolo - Upevnili jsme si pozici

Prohrou 6:2 ve Světlé nad Sázavou jsme si upevnili poslední místo v Krajském přeboru.. Soupeř byl nad naše síly, na většině šachovnic měl ELO náskok od 200 do cca 500 bodů. 

Přidat komentář (0 Komentářů)

Sezóna 2023-2024 - 6.kolo - Těsná prohra s Humpolcem

Zatímco "B" mužstvo se probíjí kalnými vodami regionální soutěže k postupu do kraje, "A" mužstvo zažívá krušné chvíle v krajském přeboru. Tentokrát těsně prohrálo s Humpolcem, přičemž to bylo i na vítězství, pokud by Boštjan a Jerry proměnili své pozice v celé body. Oproti minulému ročníku nám chybí hráči základní sestavy, kteří nám sice fandí, ale nehrají.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Sezóna 2023-2024 - 5.kolo - První bod

Na žádost Náměště jsme souhlasili s odložením 4. kola KP na jaro a tak jsme v 5.kole vyrazili na těžké utkání s Gordicem Jihlava C, oslabeni o Karla Pejčocha a Peťu Novotného. Domácí navíc nastoupili v silné sestavě, průměrné ELO jejich prvních 6 šachovnic bylo neuvěřitelných 1939! Nicméně se vždy rozhoduje za šachovnicí a byli jsme malý kousíček od senzačního vítězství.

Přidat komentář (0 Komentářů)