Oddílový přebor SŠK Cejle 2024 - 1

Největším pilníkem oddílového přeboru je Peťa Novotný, který odehrál (a vyhrál) již dvě partie a nyní se hřeje na prvním místě.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Oddílový přebor SŠK Cejle 2024

I v roce 2024 bude odehrán oddílový přebor za podobných podmínek jako v minulém roce. Propozice naleznete v článku.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Oddílový přebor SŠK Cejle 2023 - 12 - Velké finále

Prvním oddílovým přeborníkem v historii se stal Zbyňda Cvach! Od začátku turnaje to byl souboj mezi ním a Peťou Novotným. Ten však zaváhal s Luďou Velcem a tak ve velkém finále byly všechny trumfy na straně Zbyňdi.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Rapid v Počátkách 2023

Nabita energií, mohutně podporovaná na WhatsUpu, vyrazila výprava ve složení Zbyňďa, Jerry a Jarda dobýt Počátky, posbírat všechny ceny a ukázat všem, zač je toho v Cejli loket. Výprava nezklamala, Zbyňďa s 5 body z 9 skončil na 19. místě, Jerry se 4 body na 36. místě a Jarda byl se 3 body na 43. místě.

Přidat komentář (1 Komentář)

Oddílový přebor SŠK Cejle 2023 - 11

Oddílový přebor se definitivně chýlí k závěru, zbývají poslední dva týdny. Prosím o dodání odehraných partií, ať je závěr soutěže regulérní a všichni mají stejné podmínky. Děkuji!

Přidat komentář (0 Komentářů)

Oddílový přebor SŠK Cejle 2023 - 10

Po delší odmlce je tu znovu zpravodajství z oddílového přeboru SŠK Cejle. V posledním měsíci zvyšuje soutěž tempo. Vyznamenal se zejména Honza Španěl, který odehrál tři partie! Vše se schyluje k velkému finále mezi Zbyňďou (6 bodů) a Peťou (5 bodů). Kdo se stane historicky prvním oddílovým přeborníkem?

Přidat komentář (1 Komentář)

Oddílový přebor SŠK Cejle 2023 - 9

V horkých letních dnech tempo oddílového přeboru polevuje, byla mi doručena pouze jedna miniaturní partie. Z celkového počtu 36 partií bylo odehráno (resp. zaprotokolováno) zatím pouze 13. Připomínám všem účastníkům, že turnaj končí 30.9.2023!

Přidat komentář (0 Komentářů)

Oddílový přebor SŠK Cejle 2023 - 8

Zbyňďa pokračuje v likvidaci svých soupeřů v oddílovém přeboru, v tomto týdnu zapsal již šestou výhru a výrazně se přiblížil vítězství v turnaji.

Přidat komentář (0 Komentářů)